Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy na torze regatowym Brdyujście

W sobotę 14 maja 2022 odbyły się Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy na torze regatowym Brdyujście. Były to pierwsze w tym sezonie zawody o medale. W regatach wzięło udział ponad 300 zawodników z 20 klubów. Nasi uczniowie z klas sportowych startowali w barwach WTS Astorii Bydgoszcz. Po raz kolejny pokazali, że systematyczne treningi dają efekty. Startowali na dystansach 500, 1000 oraz 2000 metrów. Zdobyli trzy medale, jeden złoty oraz dwa brązowe. Poniżej wyniki poszczególnych konkurencji:

Czytaj więcej!

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „We are the World” ORAZ „Dwójka ma talent”

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „We are the World” ORAZ „Dwójka ma talent”
1 czerwca 2022r. wszyscy chętni uczniowie klas IV-VIII, będą mieli okazję zaprezentować swój talent (muzyczny, wokalny, plastyczny, aktorski, recytatorski, sportowy, taneczny itp.). Prosimy o zgłaszanie się do 20.05.2022r. do p. Kariny Kaczmarek lub p. Violetty Romanowskiej.
Natomiast chętni do udziału w festiwalu piosenki obcojęzycznej prosimy o zgłoszenie się do p. Jolanty Prekop lub p. Pawła Opińskiego
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte - 19.05.

Drzwi otwarte - 19.05. (czwartek) 17:00-18:00

Czytaj więcej!

Doradztwo zawodowe

Uczniowie klas ósmych mają przed sobą wiele wyzwań. Jednym z nich jest dopilnowanie wszystkich terminów i formalności w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023.
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych dzieli na dwa etapy: zasadniczy oraz uzupełniający.

Czytaj więcej!

Matematyka w świetlicy

W świetlicy szkolnej uczniowie nie tylko świetnie się bawią, ale też uczą się wielu ciekawych rzeczy. Od kilku miesięcy chętnie korzystają z nowego Kącika Matematycznego. Mają do dyspozycji kalendarz i dużą tabliczkę mnożenia, a także samodzielnie stawiają czoła różnorodnym "mini-wyzwaniom" rachunkowym czy logicznym. Rozbudzają swoje zainteresowania i zdolności matematyczne ucząc się w formie zabawy.

Czytaj więcej!