Wiosna...

Pomimo chłodniejszej aury w naszej świetlicy zagościła już wiosna. Uczniowie chętnie ilustrują zaobserwowane oznaki zmiany pory roku. Piękne kolorowe prace plastyczne zdobią już ściany świetlicy oraz szkolne korytarze.

Czytaj więcej!

KONKURS - Festiwal słowno-muzyczny „Wonderful world”

Zapraszamy do udziału w szkolnym festiwalu poezji i piosenki obcojęzycznej.
W naszej szkole mamy sporo osób pochodzących z różnych krajów i posługujących się różnymi językami. Będzie to możliwość zaprezentowania kultury tych krajów, a także zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów.
Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie piosenki lub recytacja wiersza w dowolnym języku obcym. Dopuszczalna jest wersja karaoke. Występ powinien być wzbogacony ciekawymi rekwizytami, układem tanecznym itp.
W zabawie można brać udział indywidualnie oraz w grupach. Organizatorzy nie przewidują wyłaniania zwycięzców.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu "Mój pupil"

W marcu odbył się konkurs fotograficzny "Mój pupil" dla klas 1-3 w ramach "Światowego Dnia Psa". Wszystkim małym fotografom serdecznie gratulujemy. Oto zwycięzcy konkursu:
1. Szymon Brzykcy
2. Jakub Glugla
3. Jagoda Perzyńska

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte online dla klas 4-8

Dnia 31 marca 2022r. w czwartek od 17:00 do 18:00, odbędą się Drzwi Otwarte Online dla rodziców z nauczycielami uczącymi w klasach 4-8. Drzwi Otwarte Online odbędą się za pomocą Aplikacji MSTeams. Instrukcja przypominająca łączenie się znajduje się w załączniku.

Czytaj więcej!

Instrukcja łączenia się na Drzwi Otwarte

Czytaj więcej!