Tydzień Szalonej Matmy 14-18.03.2022

14 marca Dzień Liczby π – na poniedziałek przygotuj plakat o liczbie π
15 marca (wtorek) – ubierz się w „Strój Szalonego Matematyka”!!!
17 marca odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
18 marca (piątek) -Dzień gier logicznych na lekcjach matematyki
Rebusy matematyczne – rozwiązuj rebusy rozwieszone na II i III piętrze w dniach 14-18.03. (odpowiedzi zapisane na kartce oddaj nauczycielowi).
Sudoku – w dniach 14-18.03. możesz rozwiązywać sudoku, które w danym dniu należy wrzucić do pudełka w dyżurce (podpisane).
Zostań Młodym Pitagorasem – wszyscy uczniowie klas IV-VIII napiszą test na lekcji matematyki.

Czytaj więcej!

3b z wizytą w Klubie Astoria...

W czwartek, na zaproszenie Pani Trener Beaty, nasza klasa odwiedziła Astorię Bydgoszcz – wielosekcyjny bydgoski klub sportowy, założony w 1924 roku. Pokazała nam całe zaplecze klubu i obiektu. Mogliśmy podziwiać atrakcje, które oferuje klub, zwłaszcza po odnowieniu i remoncie obiektu.

Czytaj więcej!

Zaczytani w Lutym...

Kolejny miesiąc rzetelnego czytania w domowym zaciszu. Każdego, kto czyta, nie trzeba szczególnie przekonywać do zalet tej aktywności. Specjaliści podkreślają, że czytanie dziecku to jeden z piękniejszych darów, jakie możemy mu przekazać. Jeszcze piękniej jest, kiedy dzieci same doświadczą tego piękna. Za aktywność czytelniczą w lutym, wytrwali uczniowie klasy 3b również otrzymali kolejne dyplomy do kolekcji. Do zobaczenia w marcu!

Czytaj więcej!

Nadal pomagamy! Ukraina jest w potrzebie!

POMOC DLA UKRAINY!
Zebraliśmy w ciągu czterech dni 2042zł. Zakupiono leki, pampersy i chusteczki nawilżone za 1419zł. Rozliczenia znajdują się na tablicy przy wejściu do szkoły. Dalsze zakupy w toku. Dziękujemy i nadal prosimy o wsparcie! Kolejna partia darów przekazana!
Szkolny Wolontariat! Jesteście wielcy!

Czytaj więcej!

Dziękujemy za wsparcie...

Segregujemy, pakujemy i za dary dziękujemy❤️ Szkolny Wolontariat SP2

Czytaj więcej!