Bydgoska Liga Badmintona

W finale zagrały reprezentacje czterech bydgoskich szkół podstawowych: SP nr 2, SP nr 17, SP nr 25 i SP nr 38. W czasie turnieju odbyły się mecze półfinałowe, a następnie o mecze miejsca 1-4. Wszyscy zawodnicy biorący udział w spotkaniach, wykazali się dużymi umiejętnościami, zaangażowaniem i wolą walki. A co najważniejsze – uczestnikom towarzyszył uśmiech na twarzach i radość z gry.
Po bardzo wyrównanych pojedynkach, zwycięzcami pierwszej edycji Bydgoskiej Ligi Badmintona Szkół Podstawowych, została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 25. Na kolejnych miejscach uplasowały się odpowiednio: SP nr 38, SP nr 2 i SP nr 17. Uczniom naszej szkoły serdecznie GRATULUJEMY !!!
Szkoły otrzymały puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy finałów medale, dyplomy i upominki.