Edu(R)Ewolucja 3

Celem projektu "Edu(R)Ewolucja 3" realizowanego przez Miasto Bydgoszcz jest poprawa efektywności i jakości kształcenia w szkołach podstawowych, poprzez realizację wysokiej jakości zajęć dla uczniów oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli.

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte - 19.05.

Drzwi otwarte - 19.05. (czwartek) 17:00-18:00

Czytaj więcej!

Z wizytą w kinie Helios...

Bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim, to wspaniała inicjatywa Kina Helios. Dzieci z oddziału przygotowawczego skorzystały z atrakcji i w dniu dzisiejszym wybrały się do kina na bajkę "44 koty". Wszystkim pracownikom Kina Helios, za wspaniałe przyjęcie i otwarte serca serdecznie dziękujemy. Dzieci wróciły zachwycone i pełne wrażeń. Fotografia źródło: https://www.helios.pl/38,Bydgoszcz/Aktualnosci/Szczegoly/id/7377/Bezplatne-seanse-dla-dzieci-w-jezyku-ukrainskim

Czytaj więcej!

„Żyjmy w zgodzie ze sobą i z innymi”

W dniach od 25 do 29 kwietnia 2022r. odbyły się warsztaty przeciw agresji pod hasłem „Żyjmy w zgodzie ze sobą i z innymi” zorganizowane przez panie Iwonę Miklasz i Magdalenę Piotrowską.
W ramach akcji, w środę 27.04 odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Sąsiedzi”.

Czytaj więcej!

Zebrania z rodzicami

W dniach 26, 27 i 28 kwietnia 2022r., odbędą się zebrania z rodzicami. Prosimy zapoznać się z harmonogramem.

Czytaj więcej!

Wyniki Konkursu na Palmę Wielkanocną

W Niedzielę Palmową w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci ogłoszone zostały wyniki konkursu na PALMĘ WIELKANOCNĄ.

Czytaj więcej!

Śniadanie wielkanocne w 8b

Klasa 8b już we wtorek zasiadła do wspólnego świętowania. Przy pięknie i obficie zastawionym stole miło spędziliśmy czas. Życzymy wszystkim Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej!

Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta

Dnia 11 kwietnia 2022 roku w Młynach Rothera odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Miasta Bydgoszcz z samorządami uczniowskimi. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie: Anna Piętko z klasy 8c, Olga Chruścicka oraz Jakub Grabowicz z 8b.
Celem spotkania były konsultacje społeczne na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej!

LISTA KANDYDATÓW, KTÓRZY UZYSKALI POZYTYWNY WYNIK PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte online dla klas 4-8

Dnia 31 marca 2022r. w czwartek od 17:00 do 18:00, odbędą się Drzwi Otwarte Online dla rodziców z nauczycielami uczącymi w klasach 4-8. Drzwi Otwarte Online odbędą się za pomocą Aplikacji MSTeams. Instrukcja przypominająca łączenie się znajduje się w załączniku.

Czytaj więcej!