Matematyka w świetlicy

W świetlicy szkolnej uczniowie nie tylko świetnie się bawią, ale też uczą się wielu ciekawych rzeczy. Od kilku miesięcy chętnie korzystają z nowego Kącika Matematycznego. Mają do dyspozycji kalendarz i dużą tabliczkę mnożenia, a także samodzielnie stawiają czoła różnorodnym "mini-wyzwaniom" rachunkowym czy logicznym. Rozbudzają swoje zainteresowania i zdolności matematyczne ucząc się w formie zabawy.

Czytaj więcej!

Wielkanocne dekoracje...

W świetlicy przygotowaliśmy wielkanocne dekoracje. Uczniowie wykonali wiele pięknych prac. Na naszych ścianach i w oknach pojawiły się pisanki, zajączki, kolorowe kwiaty. Pogoda w ostatnich dniach sprzyja także zabawom na świeżym powietrzu, z czego chętnie korzystamy.

Czytaj więcej!

Wiosna...

Pomimo chłodniejszej aury w naszej świetlicy zagościła już wiosna. Uczniowie chętnie ilustrują zaobserwowane oznaki zmiany pory roku. Piękne kolorowe prace plastyczne zdobią już ściany świetlicy oraz szkolne korytarze.

Czytaj więcej!

Podsumowanie konkursu „Świąteczna eko-ozdoba”

Wracając myślami do okresu świątecznego prezentujemy ozdoby wykonane przez naszych uczniów klas I-III na konkurs „Świąteczna eko-ozdoba”.

Czytaj więcej!

Zgłoszenia do świetlicy

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczone zostały trzy dokumenty: wniosek do świetlicy, upoważnienie do odbioru dziecka i oświadczenie rodziców. Prosimy o ich wypełnienie i dostarczenie do szkoły w dniu 1 września. Jednocześnie z uwagi na sytuację epidemiczną zwracamy się do Państwa z apelem, aby rozważyli Państwo, czy istnieje możliwość objęcia dzieci opieką w domu. Przepełnienie w świetlicy ograniczy możliwości organizacyjne szkoły w zachowaniu odpowiedniego dystansu dzieci w czasie wspólnych zajęć. Liczymy na Państwa zrozumienie.
Jednocześnie przypominamy, że do świetlicy w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci rodziców pracujących.

Czytaj więcej!

Świetlica

Czytaj więcej!