FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „We are the World” ORAZ „Dwójka ma talent”

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „We are the World” ORAZ „Dwójka ma talent”
1 czerwca 2022r. wszyscy chętni uczniowie klas IV-VIII, będą mieli okazję zaprezentować swój talent (muzyczny, wokalny, plastyczny, aktorski, recytatorski, sportowy, taneczny itp.). Prosimy o zgłaszanie się do 20.05.2022r. do p. Kariny Kaczmarek lub p. Violetty Romanowskiej.
Natomiast chętni do udziału w festiwalu piosenki obcojęzycznej prosimy o zgłoszenie się do p. Jolanty Prekop lub p. Pawła Opińskiego
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

Czytaj więcej!

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT ZAZIELENIENIA PRZESTRZENI MIEJSKIEJ

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT ZAZIELENIENIA PRZESTRZENI MIEJSKIEJ
,,Nie na wszystko na Świecie mam wpływ, ale mogę zmieniać swój Świat, sadząc rośliny”.
-Loretta Stern
1. Informacje ogólne
W ramach realizacji Bydgoskiego Grantu ekologicznego zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem ,,Najciekawszy projekt zazieleniania przestrzeni miejskiej.”, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat korzyści dla klimatu globalnego wynikającego z zazieleniania przestrzeni miejskiej. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych klas 1-8. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe: uczniowie klas 1-3, 4-6 oraz 7-8.

Czytaj więcej!

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pn. ,,Wspólnie dla klimatu!”

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pn. ,,Wspólnie dla klimatu!”
1. Informacje ogólne
W ramach realizacji Bydgoskiego Grantu ekologicznego zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem ,,Wspólnie dla klimatu!”, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat korzyści dla klimatu globalnego wynikającego z zazieleniania przestrzeni miejskiej. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych klas 1-8. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas 1-3 oraz 4-8.

Czytaj więcej!

Konkurs plastyczny dla uczniów „Biblia – księga historii Boga i człowieka".

Czytaj więcej!

Konkurs „Maryja – Mama Jezusa i nasza Mama”

Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas: 1-3 oraz 4-8 „Maryja – Mama Jezusa i nasza Mama”.

Czytaj więcej!

Wyniki Konkursu na Palmę Wielkanocną

W Niedzielę Palmową w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci ogłoszone zostały wyniki konkursu na PALMĘ WIELKANOCNĄ.

Czytaj więcej!

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego, który odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych...

Czytaj więcej!

KONKURS - Festiwal słowno-muzyczny „Wonderful world”

Zapraszamy do udziału w szkolnym festiwalu poezji i piosenki obcojęzycznej.
W naszej szkole mamy sporo osób pochodzących z różnych krajów i posługujących się różnymi językami. Będzie to możliwość zaprezentowania kultury tych krajów, a także zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów.
Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie piosenki lub recytacja wiersza w dowolnym języku obcym. Dopuszczalna jest wersja karaoke. Występ powinien być wzbogacony ciekawymi rekwizytami, układem tanecznym itp.
W zabawie można brać udział indywidualnie oraz w grupach. Organizatorzy nie przewidują wyłaniania zwycięzców.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu "Mój pupil"

W marcu odbył się konkurs fotograficzny "Mój pupil" dla klas 1-3 w ramach "Światowego Dnia Psa". Wszystkim małym fotografom serdecznie gratulujemy. Oto zwycięzcy konkursu:
1. Szymon Brzykcy
2. Jakub Glugla
3. Jagoda Perzyńska

Czytaj więcej!

Wyniki Konkursu Walentynkowego

Wszystkim, którzy włożyli serca w prace plastyczno-techniczne z okazji Walentynek, Samorząd Uczniowski pragnie gorąco podziękować. Wasza kreatywność przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Fakturowe serca SP2 są prześliczne! Wszystkim autorom prac serdecznie dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy! Zgodnie z zasadami konkursu, każdy z Was otrzyma dyplom oraz słodką walentynkową słodycz.

Czytaj więcej!