DNI EUROPY

9 maja rozpoczęliśmy świętowanie DNI EUROPY. Tego dnia, podczas przerw, w stołówce szkolnej można było obejrzeć film o krajach europejskich. Uczniowie z klas młodszych przygotowywali flagi krajów europejskich. 10 maja miał miejsce pokaz mody europejskiej. Uczniowie zaprezentowali się w strojach charakterystycznych dla mody francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej... 11 maja mogliśmy podziwiać przy muzyce europejskiej galerię prac plastycznych uczniów zatytułowaną: "Stolice Europy". Uczniowie z klas młodszych przygotowywali plakaty "Kraje europejskie". 12 maja odbyło się spotkanie Europejczyków na boisku szkolnym. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę "We are the world ", zatańczyliśmy Belgijkę i pląsaliślmy przy muzyce europejskiej. Zapraszam do fotorelacji ;)