Essa UK... Międzyszkolny Konkurs z Języka angielskiego ... Jeszcze zdążysz!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1-8 do udziału w Międzyszkolnym Konkursie z Języka angielskiego “ESSA UK” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Bydgoszczy.

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej wielkości A4 lub A3 dowolną techniką płaską (kredki, wydzieranka, farby, kolaż, pisaki itp.)

Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę. Nie dopuszcza się prac zbiorowych.

Pracę należy opisać: imię, nazwisko, klasa, szkoła. Prace będą oceniane głównie za: samodzielność, estetykę, pomysłowość oraz poziom trudności wybranej techniki, poprawność językową napisów w języku angielskim.

Termin konkursu przedłużony do końca marca!!!:

29-03-2024 r.

Wyniki na początku kwietnia.

NAGRODY

Na poziomie klas 1-8 dyplomy za 1,2 i 3 miejsce w poszczególnych grupach wiekowych oraz drobny upominek.

Opiekunem konkursu jest pani Jolanta Prekop (klasy 4-8) i pani Agnieszka Kosnowicz (klasy 1-3)

TEMATYKA:

Klasa 1 - Wykonanie flagi Wielkiej Brytanii- Union Jack

Klasa 2 - Portret Królowej Elżbiety II lub Króla Karola III

Klasa 3 - Znane miejsce lub budynek Wielkiej Brytanii

Klasa 4 - Projekt znaczka pocztowego z symbolami UK- English Stamp

Klasa 5 - Mapa Wielkiej Brytanii z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami do odwiedzenia i największymi miastami

Klasa 6 - Zobrazowanie jednego wybranego słowa angielskiego

Klasa 7 - Mr Bean - karykatura Jasia Fasoli