język angielski - klasy 5a,5b,5c,5d - M.Smarz 16.03

Witam serdecznie :)

Drodzy Państwo zadania z języka angielskiego przesyłać będę zgodnie z planem zajęć dziecka.

Wykorzystamy platformę Oxford University Press dla nauczyciela z opcją dla ucznia. Nie musicie się Państwo nigdzie logować. Bardzo proszę postępować tak, jak napiszę poniżej:)

Wpisać w wyszukiwarkę: Oxford university press
Wybrać opcję English Language Teaching Club Home Page
Teraz zakładka Oxford Teachers' Club
W Nasze tytuły: wybrać Steps plus Teachers' Site
Teraz opcja: Dla Ucznia
Pokaże się zielony podręczmik do klasy 4. Należy wybrać level. Level odpowiada klasie.
Są różne opcje w Filtruj: Downloads, Gry, itp.
Każdy dział to Unit , Unit 1 - dział 1

Dzieci mogą korzystać z tych opcji według uznania:) Domyślam się kto zrobi więcej niż potrzeba:) Pozdrawiam:)))

Dzisiaj bardzo proszę o zrobienie zadania z rozdziału 1 - Present Simple - krótkie odpowiedzi oraz Present Simple - twierdzenia.

Żeby skorzystać z gier, wchodzimy w Steps Plus Game Zone - w zakładce tam, gdzie dla klasy 4,5,6.

Klasa 5a traktuje te zadania jako zadania z wtorku (mówiłam, że będę wysyłać zgodnie z planem, tego maila wysyłam do wszystkich klas 5:)

Magda Smarz

Do zobaczenia na monitorze!

Trzymajmy się:)