KONKURS - Festiwal słowno-muzyczny „Wonderful world”

Zapraszamy do udziału w szkolnym festiwalu poezji i piosenki obcojęzycznej.

W naszej szkole mamy sporo osób pochodzących z różnych krajów
i posługujących się różnymi językami. Będzie to możliwość zaprezentowania kultury  tych krajów, a także zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów.

Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie piosenki lub recytacja wiersza w dowolnym języku obcym. Dopuszczalna jest wersja karaoke. Występ powinien być wzbogacony ciekawymi rekwizytami, układem tanecznym itp.

W zabawie można brać udział indywidualnie oraz w grupach. Organizatorzy nie przewidują wyłaniania zwycięzców.

Cele imprezy:

- integracja międzykulturowa uczniów,

- kształtowanie postawy tolerancji i szacunku wobec innych kultur,

- rozwijanie zainteresowań kulturą innych narodowości,

- propagowanie nauki języków obcych,

- promowanie aktywności twórczej uczniów.

Ważna informacja:

Nie przewiduje się wyłaniania zwycięzców.

Uwaga:

Zapisy przyjmowane są do końca kwietnia.

Informacji udzielają nauczyciele języków obcych.

...................................................................................................................................................................................................

Запрошуємо до участі у шкільному фестивалі зарубіжної поезії та пісні.

У нашій школі багато людей з різних країн і розмовляють різними мовами. Це буде можливість представити культуру цих країн, а також інтереси та таланти наших студентів. Завданням учасників конкурсу буде виконати пісню або розповісти вірш будь-якою іноземною мовою. Дозволена версія караоке. Виступ має бути збагачений цікавим реквізитом, танцювальною рутиною тощо.

Ви можете брати участь у грі як індивідуально, так і в групах. Організатори не планують вибирати переможців.

Увага:

Підписки приймаються до кінця квітня. Інформацію надають викладачі іноземних мов.

Ми розраховуємо на вашу участь!!!!!