Konkurs recytatorski ”Wiersze Jana Brzechwy"

20.04.2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski ”Wiersze Jana Brzechwy". Najmłodsi uczniowie klas 1-3 zaprezentowali swoje talenty aktorskie.
Celem konkursu było zapoznanie z twórczością Jana Brzechwy, rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci, zachęcanie do występów na scenie, a także pokonywanie nieśmiałości.

Konkurs przebiegł w miłej atmosferze. Występom towarzyszyły ogromne emocje. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali ciekawe interpretacje utworów poetyckich Jana Brzechwy, wykazując się nie tylko doskonałą pamięcią, ale i niemałym talentem aktorskim.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i profesjonalnego przygotowania. Nie dziwi zatem fakt, że jury miało duży problem z podjęciem decyzji o przyznaniu poszczególnych miejsc.

A oto laureaci konkursu:
I. miejsce: Iga Zimnicka