List do Rodziców

Bydgoszcz, 20 maja 2020 r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Miasto Bydgoszcz przygotowuje się do otwarcia szkół podstawowych w zakresie organizacji konsultacji dla uczniów klas VIII.

Konsultacje dla uczniów klas VIII w szkołach będą odbywały się w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła jest w trakcie opracowywania szczegółowych procedur pobytu dzieci na terenie placówki.

Rodziców uczniów, którzy wyrażają chęć wzięcia udziału w konsultacjach organizowanych na terenie szkoły,  prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego
na stronie szkoły w zakładce „Konsultacje dla klas VIII”i odesłanie jego skanu lub zdjęcia na adres mailowy placówki: sp02@edu.bydgoszcz.pl. Zgłoszenie można też złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

Proszę pamiętać o zasadzie dystansowania się przed budynkiem szkoły. Zgłoszenie, o którym mowa powyżej wypełnia się jednorazowo z uwagi na konieczność zebrania od Państwa oświadczeń.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 22.05.2020r. do godz. 9:00.
(termin jest krótki, ale sytuacja jest dynamiczna).

We wspomnianej zakładce wkrótce umieszczone zostaną terminy konsultacji. Zgłoszenia na ustalony termin należy przesłać do nauczyciela przedmiotu przez e – dziennik lub inny ustalony z nauczycielem sposób do piątku poprzedzającego tydzień, w którym uczeń zamierza skorzystać z konsultacji.

Ostateczna decyzja o uruchomieniu konsultacji zostanie podjęta po zebraniu zgłoszeń od Państwa i uzyskaniu opinii Państwowej Inspekcji Sanitarnej, iż placówka spełnia wytyczne epidemiologiczne GIS.

O terminie uruchomienia konsultacji poinformujemy poprzez stronę internetową placówki i e – dziennik.