List do Rodziców

Bydgoszcz, 27 maja 2020 r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że przygotowujemy się do otwarcia szkoły w zakresie organizacji konsultacji dla uczniów klas IV – VII.

Konsultacje dla uczniów klas IV - VII będą odbywały się w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa EdukacjiNarodowej.

Szkoła jest w trakcie opracowywania szczegółowych procedur pobytu dzieci na terenie placówki.

Rodziców uczniów, którzy wyrażają chęć wzięcia udziału w konsultacjach organizowanych na terenie szkoły, prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego  na stronie szkoły w zakładce „Konsultacje dla klas IV - VII”i odesłanie jego skanu lub zdjęcia
na adres mailowy placówki:sp02@edu.bydgoszcz.pl. Zgłoszenie można też złożyć osobiście w sekretariacie szkoły. Proszę pamiętać o zasadzie dystansowania się przed budynkiem szkoły. Zgłoszenie, o którym mowa powyżej wypełnia się jednorazowo z uwagi na konieczność zebrania od Państwa oświadczeń.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 29.05.2020r. do godz. 12:00
(termin jest krótki, ale sytuacja jest dynamiczna).

We wspomnianej zakładce wkrótce umieszczone zostaną terminy konsultacji. Zgłoszenia na ustalony termin należy przesłać do nauczyciela przedmiotu przez e – dziennik lub inny ustalony z nauczycielem sposób do piątku poprzedzającego tydzień, w którym uczeń zamierza skorzystać z konsultacji do godz. 16.00.

O terminie uruchomienia konsultacji poinformujemy poprzez stronę internetową placówki i e – dziennik.

Agata Dopke

Pliki do pobrania: