List do Uczniów

Drodzy Uczniowie,

informuję, że z uwagi na zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 od 25 marca 2020 r. ulega zmianie sposób organizacji nauki w naszej szkole. Realizowane będzie zdalne nauczanie, czyli nauka na odległość z wykorzystaniem e-dziennika, i strony szkoły. To, że pracować będziemy inaczej, nie zwalnia Was z obowiązku szkolnego, czyli wykonywania zadań przesłanych przez nauczycieli.

W dniach 26 – 27 marca (czwartek i piątek) udostępnimy Wam na stronie internetowej szkoły w zakładce „SZKOŁA on-line po 25.03” linki do „tablic” dedykowanych poszczególnym klasom, na których zamieszczone będą zadania do realizacji. Zgodnie z ustalonym przez nauczyciela sposobem wykonywać będziecie prace, które będą podlegały ocenianiu.

Z uwagi na fakt, że nie wszyscy uczniowie mają stały dostęp do Internetu, nauczyciele mogą też kontaktować się z Wami, wykorzystując inne komunikatory, tak jak robili to dotychczas, ale korzystajcie z nich odpowiedzialnie i tylko do kontaktu z nauczycielem.

Wkrótce na stronie szkoły udostępnione zostaną terminy konsultacji z nauczycielem.

Kolejny raz apeluję do Was: Bądźcie odpowiedzialni za siebie i innych. Wszyscy przyłączamy się do akcji „Zostań w domu”.

Pamiętajcie o zasadach higieny (często myjcie ręce – uczyliście się tego w szkole), dbajcie o czystość pomieszczeń, w których przebywacie, wietrzcie pokój.

Boisko szkolne i plac zabaw są zamknięte.

Liczę na Waszą odpowiedzialność. Nauczyciele będą Was wspierali w działaniach J

Życzę wszystkim Uczniom zdrowia i sukcesów. Wierzę w Was!

Agata Dopke

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi