Mały Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 1-3 do wiosennego konkursu "Warzywno-owocowy Stworek".

Regulamin Konkursu

1. Do udziału w konkursie wiosennym "Warzywno-owocowy Stworek" ,Mały Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas 1-3 naszej szkoły.
  2. Z dowolnych warzyw i owoców wykonaj ludzika, zwierzatko lub stworka według swojego pomysłu.
  3. Zrób zdjęcia (max.3) i wyslij na adres szkoły sp2.bydgoszcz@wp.pl z dopiskiem Konkurs Warzywno-owocowy Stworek. Nie zapomnij napisać imienia i nazwiska oraz klasy autora pracy.
  4. Po wykonaniu zdjęcia możesz zjeść pracę lub pozbyć się jej w inny dowolny sposób.
  5. Każdy uczestnik może wykonać tylko jednego Stworka.
  6. Zdjęcia prac można nadsyłać do 16 kwietnia.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 kwietnia na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY/ WYNIKI KONKURSU WIOSENNEGO "WARZYWNO-OWOCOWY STWOREK".
  8. Nagrody i dyplomy przygotowane zostaną dla 3 pierwszych miejsc.
  9. Prace pozostałych uczestników zostaną przedstawione w galerii i zaprezentowane na stronie internetowej szkoły.
  10. Wyniki rozstrzygnięte będą przez komisję, w skład której wchodzić będzie: nauczyciel plastyki, opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego oraz jeden uczeń klas 1-3.
  11. Forma wręczenia nagród i dyplomów zostanie podana w późniejszym terminie, nie później niż do 7 maja.

Życzymy miłej zabawy

Mały Samorząd Uczniowski