Mamo, chcę Ci życzyć… – Konkurs Literacko - Plastyczny

CELE KONKURSU:

• Motywowanie uczniów do podejmowania wysiłku związanego
    z twórczością literacką.

• Promowanie sukcesów dzieci.

• Rozwijanie uzdolnień literackich i plastycznych uczniów.

• Motywowanie do czytania i samodzielnego redagowania wypowiedzi.

• Kształtowanie wyobraźni i umiejętności twórczych.

• Podwyższenie samooceny i zwiększenie wiary we własne możliwości.

ZASADY UCZESTNICTWA:

• Konkurs kierowany jest do uczniów klas IV-VIII.

• Organizatorzy oczekują samodzielnie wykonanych prac uczniowskich, niebędących kopią (powtórzeniem) prac już istniejących.

• Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie pracy - kartki przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. Prace mogą być wykonane z dowolnego materiału pozwalającego na ewentualne użycie kartki w praktyce. Kartki mogą mieć dowolny format i kształt, jednak musi on być na tyle odpowiedni żeby praca mogła pełnić swoją funkcję użytkową.

• Na równi z estetyką i oryginalnością techniki wykonania kartki oceniana będzie treść życzeń, własna inwencja oraz ich okolicznościowy charakter.

TERMINY:

Podpisane zdjęcia prac uczniów należy przesyłać do 15 maja 2021 r. na adres e-mail magdapio270@gmail.commiklasziwona@gmail.com

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 24 maja 2021 roku.

Magdalena Piotrowska

Iwona Miklasz