Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych

Opublikowano: 2019-05-10 10:11
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH

W UNIHOKEJA FINAŁ „B”

W sobotę 6 kwietnia uczniowie naszej szkoły zrzeszeni w Uczniowskim Klubie Sportowym „Śródmieście” zostali zaproszeni przez organizatora Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Unihokeja - „Finał B” do rozegrania meczu pokazowego z lokalną drużyną dzieci Toruńskiej Ligi Unihokeja Kala-Izolacja.

Mecz rozegrany został w IV Liceum Ogólnokształcącym  im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu. Nasi uczniowie po raz kolejny mieli okazję wziąć udział w rozgrywkach rangi Mistrzostw Polski. Świetna organizacja jak i wspaniała atmosfera podczas zawodów pozwoliła na nawiązanie nowych znajomości oraz współpracę z pasjonatami unihokeja z Torunia. Wynik meczy pokazowych jest rzeczą wtórną, ale warto nadmienić, iż nasza drużyna wygrała 12:2. Kolejną okazją do spotkania z młodymi zawodnikami unihokeja z Torunia będzie Bydgoski Otwarty Turniej Unihokeja Dzikich Drużyn organizowany 11 maja przez UKS „Śródmieście”, Szkołę Podstawową nr 2 oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy.

W Finale „B” Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Unihokeja wzięły udział zespoły:

Olimpia Łochów

UKS Błyskawica Niechanowo