Religia- klasy 1a, 1b, 1c

Klasa 1 Religia

Drodzy Rodzice, kochane dzieci!

Ze względu na zawieszenie zajęć dydaktycznych w szkole, zachęcam, aby dzieci utrwalały zdobyte wiadomości korzystając z platformy edukacyjnej Learning Apps. W dziale "Religia" otwierając temat "Modlitwa" proszę, aby zrobiły zadanie zatytułowane "Ojcze nasz". W lepszym przeżyciu Wielkiego Postu pomogą im quizy zamieszczone w temacie "Wielki Post". Jeśli to możliwe, zalogujcie się na stronie katechizmy.com.pl. Jest to baza darmowych pomocy dydaktycznych oraz ciekawych linków internetowych przypisanych do poszczególnych jednostek lekcyjnych według podręczników. Po wybraniu tytułu podręcznika do kl.1 "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" najodpowiedniejsze na najbliższy tydzień będą zadania z katechez od 36 do 39. Zachęcam również do odwiedzenia strony you.tube „Mocni w Duchu Dzieciom”, gdzie codziennie prowadzone są zajęcia na żywo od 11.00 do 12.30.

Pamiętam o Was w modlitwie.

Paulina Radzimińska