SU i Mały SU ogłaszają KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNY KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ- WALENTYNKI W SP2 „Fakturowe serce”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ- WALENTYNKI W SP2

„Fakturowe serce”

1. ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski  i Mały Samorząd Uczniowski SP2

2. CELE KONKURSU

Celem konkursu jest:

-uczczenie Dnia Świętego Walentego,

-integracja z elementami kultury światowej,

-odkrywanie młodych talentów plastycznych,

-rozwijanie inwencji twórczej dzieci i młodzieży przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych,

-pobudzanie wyobraźni i aktywności artystycznej

3. UCZESTNICY KONKURSU

Uczestnikami konkursu są dzieci klas 1-8 ze Szkoły Podstawowej nr 2.

4.  FORMA KONKURSU

-konkurs ma charakter indywidualny,

-przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej w formie serca (może być 2D i 3D)

-na konkurs należy zgłaszać pracę plastyczno- techniczną wykonaną dowolną techniką, SAMODZIELNIE!! Serce może być wykonane z różnej faktury: może być wyklejone, malowane, wydzierane, z plastiku, z wełny, szydełkowane, szyte itp.

-każdy uczestnik  wykonuje 1 prace, zaopatrzoną w metryczkę, na której należy umieścić: imię i nazwisko autora pracy, klasę,

-prace plastyczne przechodzą na własność organizatora i zostaną wyeksponowane na tablicy ściennej szkoły w postaci galerii.

5.  PRZEBIEG KONKURSU

-Prace na konkurs należy dostarczyć do opiekunów Samorządu Uczniowskiego, Pani Magdy Smarz lub Agnieszki Kosnowicz do dnia 11 lutego 2022r. do godz. 12.00

14.02.2022r.  zostanie zaprezentowana galeria prac.

6. NAGRODY

Komisja przyzna każdemu uczestnikowi dyplom oraz słodką walentynkową niespodziankę.

Zapraszamy!!!!