SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ZAPRASZA NA PÓŁKOLONIE LETNIE

Warunkiem zgłoszenia dziecka na półkolonie jest pobranie karty kwalifikacyjnej oraz oświadczeń
(w formie elektronicznej ze strony internetowej lub w formie papierowej z sekretariatu szkoły)
i wypełnienie ich przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przekazanie wypełnionych dokumentów
do sekretariatu szkoły w terminie od 16 maja 2019 r. do 28 maja 2019 r. w godzinach 7.00 – 15.00.
W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc decydowała będzie kolejność zgłoszeń.
Listy uczestników zakwalifikowanych do udziału w półkoloniach zostaną opublikowane 31 maja 2019 r. o godzinie 12.00. w siedzibie szkoły.
Rodzic/opiekun prawny zakwalifikowanego uczestnika zobowiązany jest do dokonania opłaty za posiłki w wysokości 60 zł za tygodniowy turnus do dnia 05 czerwca 2019 r. na konto bankowe SP 2. Numer konta zostanie podany do wiadomości wraz z listą osób zakwalifikowanych.
Przelew musi zawierać następujące informację: imię i nazwisko dziecka, miejsce i termin półkolonii.
Z opłaty za posiłki zwolnieni są rodzice/opiekunowie prawni dziecka, po przedłożeniu stosownego dokumentu (zaświadczenie, umowa, decyzja) upoważniającego dziecko do bezpłatnego korzystania z posiłków w szkole oraz uczniowie, którym decyzją Prezydenta Miasta Bydgoszczy przyznano stypendium szkolne.
Listy przyjętych zostaną opublikowane w dniu 10 czerwca 2019 r., o godzinie 12.00 w siedzibie SP 2.
Zapraszamy do zapisów. Gwarantujemy moc atrakcji, przyjazną atmosferę i uśmiech.

Załączniki: karta kwalifikacyjna, oświadczenia