Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego , który odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych:

-klasy czwarte-Czwartoklasista, a już anglista!

-klasy piąte-Piąta klasa- angielskiej wiedzy masa!

-klasy szóste-Szósta klasa- wyłaniamy asa!

-klasy siódme- Siódmoklasista-w angielskim artysta!

-klasy ósme-Ósmoklasista-szkolny rekordzista!

Tegoroczny konkurs będzie sprawdzał Waszą wiedzę na temat kultury krajów anglojęzycznych. Zapytamy o największe zabytki, geografię, tradycje, najpopularniejsze sporty, najbardziej charakterystyczne osoby z krajów , w których język angielski jest językiem oficjalnym.

Głównym Celem konkursu jest wyłonienie osób, które mają największą wiedzę na temat krajów anglojęzycznych. Ponadto naszym celem jest również rozwijanie Waszych zainteresowań kulturą innych krajów oraz zachęcanie do nauki języków obcych.

Konkurs odbędzie się w maju. Wszelkich informacji udzielą Wam nauczyciele języka angielskiego w klasach 4-8.

Sprawdź swoją wiedzę! Czekamy na Ciebie!