Szkolny konkurs na opowiadanie z aktywności ruchowej pt. "Mój sportowy dzień z rodziną"

CELE KONKURSU

propagowanie aktywności ruchowej i spędzania aktywnie czasu wolnego w gronie rodzinnym,

- utrwalanie umiejętności głośnego czytania,

- kształtowanie umiejętności wystąpień publicznych,

- wdrażanie do wypowiedzi pełnymi zdaniami z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny

ORGANIZATOR KONKURSU

K. Kaczmarek

V. Romanowska

UCZESTNICY

Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi

REGULAMIN KONKURSU

Uczestnicy zgłaszają chęć udziału w konkursie organizatorom do 04.06.2024 r. Podpisana zgoda rodzica na udział w konkursie jest warunkiem uczestnictwa w nim. Konkurs polega na głośnym przeczytaniu napisanego przez siebie opowiadania przed społecznością uczniowską. Jury oceniać będzie umiejętność pięknego czytania oraz umiejętność posługiwania się zasadami poprawnej polszczyzny. Jury będzie oceniać również atrakcyjność opisanej aktywności ruchowej. Uczniowie współuczestniczą w ocenianiu wystąpień uczestników konkursu. Opowiadanie powinno zawierać 200 słów.

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU

07.06.2024 r. godz. 12..45, sala 31