Zadania z matematyki - A. Glaza kl. 6c

W związku z zaistniałą sytuacją przesyłam zadania do wykonania do 25 marca. (Oczywiście dla uczniów, ale rodzice też mogą się pobawić ;)

Temat: Figury na kratce

Proszę:
-przeanalizować informacje z podręcznika str.47-53
-wykonać zadania z podręcznika: zad.1/53, zad.2,3,4/54
-wykonać wszystkie ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń str. 88,89,90
-dla chętnych: pozostałe zadania z tego tematu w ćwiczeniach i podręczniku

Po powrocie do szkoły zrobimy powtórzenie przed sprawdzianem "Czworokąty".
W razie pytań proszę do mnie pisać.

Proszę, żeby uczniowie, po wykonaniu przekazanych przeze mnie zadań, przesłali do środy (18 marca) zdjęcia z zeszytu i ćwiczeń na adres e-mail: aglaza.sp2@wp.pl

W razie problemów mogą skorzystać ze strony:

Mogą tam obejrzeć filmiki. Wybierają te, które dotyczą czworokątów.
Ponieważ nie wszyscy rodzice odczytują wiadomości na E-dzienniku, proszę, żeby dzieci przesyłały sobie informacje za pomocą messengera lu sms-ów.

Poza tym utworzyłam na wp.pl adres e-mail, na który będę przesyłać następne zadania dla klasy 6c. Uczniowie mogą samodzielnie się tam logować i odczytywać informacje.

sp2.6c@wp.pl

Pozdrawiam i życzę zdrowia. Aleksandra Glaza